| ipariloti a întrebat:

Salut, pentru a avea o meserie de dj remix, spre ce ar trebui sa ma indrept (ma refer la scoala, liceu, facultate)?

Răspuns Câştigător
| cosminzk8 a răspuns:

Meseria de DJ nu se invata in scoli/licee/facultati, trebuie sa inveti aceasta meserie de la DJ profesionisti sau sa faci niste cursuri dar daca chiar vrei asta trebuie sa ai gust bun in muzica pentru ca altfel nu ai cum sa ai succes

2 răspunsuri:
| cosminzk8 a răspuns:

GeoFracture asa e laughing la subiecte comune o sa ne mai intalnim laughing

| TropicalStorm a răspuns:

Iote laughing salut cosminzk8 tocmai ce ti-am raspuns la un mesaj legat de virtual dj laughing. oricum ipariloti vrei DJ fa scoala de DJ nu stiu sigur prin Romania pe unde s'ar gasi asa ceva dar daca, cauti vei gasi sigur ceva. Paul Van Dyk a ajuns DJ si inca cel mai mare incepand cu un radio underground si pe urma e poveste.