| SocoDenis a întrebat:

vreau sa stiu daca am voce, atunci cand cant ma aud bine dar cand ma inregistrez si ma ascult dupa aceea mi se pare ca, cant groaznic iar prietena mea (amica) imi spune ca nu cant rau si ce exercitii pentru voce imi recomandati sa fac, multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| DreamWhite3000 a răspuns:

Da! Toti cantaretii fac exercitii! Si daca nu iti merge cu exercitii ia ore de canto!

| SocoDenis explică (pentru DreamWhite3000):

Da dar eu nu stiu ce exercitii sa fac si mai ales daca am voce