| CuieFatzaAi a întrebat:

Imi spune cineva ce e Carla's Dreams si mai multe informatii despre ce-o fii ea sau el. Ce inseamna P.O.H.U.I?

Răspuns Câştigător
| Own3r a răspuns:

Inna a pus pe pagina oficiala de Facebook videoclipul celei mai recente melodii, pe care o canta impreuna cu Carla's Dreams, o trupa de tineri din Republica Moldova.

Piesa "P.O.H.U.I." este de anul trecut, insa zilele trecute ea a fost lansata cu un nou videoclip, care acum beneficiaza de vocea si imaginea Innei.

Melodia a adunat aproape 6.000 de like-uri pe Facebook si a impartit fanii vedetei in doua tabere.

Daca multi s-au aratat incantati de colaborare, altii nu au inteles de ce isi doreste Inna sa promoveze oameni din Republica Moldova.

O alta controversa a starnit-o si numele piesei, care ar avea un inteles obscen in limba rusa.

P.O.H.U.I = Patologia Obstructiv Huliganica Uniform Iradiata

| CuieFatzaAi explică (pentru Own3r):

Mersi foarte mult!

3 răspunsuri:
| MCatalina a răspuns:

De fapt eu sunt din Republica Moldova si nu este chiar asa cum a spus Own3r
P.O.H.U.I. in limba romana inseamna cind iti este indiferent, adica ca cum Fu*k in limba engleza.
Si Carla's Dreams nu este o trupa de tineri dar este doar el singur si aici in Republica Moldova adolescentilor le place foarte mult cintecele lui.
Uite aici este facebook-ul lui : https://www.facebook.com/carlasdreamss

| lelelelelel a răspuns:

Carlas dreams este un cantaret din moldova care se picteaza pe fata si chestii de genu iar P.O.H.U.I. este ca un te doare-n ****