| Beykutza a întrebat:

Va place cum canta Miley Cyrus, sincer? A...si cei care zic ca nu si incep sa o injure sau sa zica lucruri care nu sunt adevarate despre ea mai bine sa taca! Sau sa spuna doar nu si gata!

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Nu si gata!

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Party in the USA, See You Again.

Nu prea ascult genul asta de muzica (pop), mai ales venit din partea unui star Disney. Dar alea imi plac cat de cat. Si Miley (si Jonas Brothers) sunt singurele staruri Disney care mai au ceva in comun si cu muzica. Asa, superficial. Dar nu imi prea plac nici astia.

| Minks a răspuns:

E varza. Cum sa iti placa asa ceva?

| Onutzyk a răspuns:

Si daca ma apuc sa o injur cf?
Nu o vezy cum a ajuns... rad sh prostituatele de ea [adica Miley e o copie ieftina a celor d pe centura...nu zic cbig grin].
Hai pa!

| Onutzyk a răspuns:

Esti unul dintre persoanele ieftine, fani Disney. Duap atata vezi daca omul e deshtept sau prost...Ba disney-istilor, luati-va de mana si aruncati-va in Dunare!
Plozii mici si muciosi NU au c sa caute pe TPU!

[Nu ma intereseaza daca ma injuratitongue]

| danutza45 a răspuns:

Pai mie imi place.are o voce buna, profunda.happy

| claudiua a răspuns:

Ea este o vedeta,, care apare si dispare ca fumul,,. Adica acum cateva luni sau un an doi toti erau imbracati cu Hanah si tori aveau postere cu ea. Era lumea Hanah. A venit Selena si bufff... Ea este in uitare. Acum mi se pare ca Hanah revine...

| Andreeiutzav a răspuns:

Imi place de miley are o voce super si imi place cum arata...
Da pana la urma fiecare cu gusturile sale...asa ca nu trebuie sa o critikam pe simplul fapt ca nu ne place de ea:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica : cei care zic " nu "
pai atunci la ce ai mai intrebat?
vrei sa iti spuna toti ca e fantastica, fenomenala,
fiecare are pareri diferite, invata sa le respecti
P. s miley nu exista din punct de vedere muzical happy