| liceu a întrebat:

Are vreo legatura microciparea la caini cu cea de la oameni? Adica veterinarul ma obliga sa.i pun microcip cainelui meu si nu ii face niciun vaccin pana nu il baga. Dar motivul pentru care nu vreau este pentru ca cred ca are legatura cu microcipurile care le vor fi implantate si oamenilor(nu toti!). are vreo legatura? pentru ca daca are chiar nu vreau sa.l las sa.i implanteze.

Răspuns Câştigător
| GheorgheGheorghiuDej a răspuns:

Du-te la alt veterinar.Trebuie sa gasesti unul care sa ti-l trateze si fara cip.
Funda?big grin

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste pe ternet tata despre 666si cipurile biometrice.ai informatii carca.

| GheorgheGheorghiuDej a răspuns:

Are legatura, sunt aceleasi.Eu iti sugerez sa iti schimbi veterinarul

| liceu explică (pentru GheorgheGheorghiuDej):

Dar ma refer daca are legatura cu "666"

| GheorgheGheorghiuDej a răspuns (pentru liceu):

Are.ti-am spus ca sunt aceleasi.Implantate in animale sau in oameni, nu conteaza, este aceeasi treaba.Aceeasi legatura cu numarul fiarei, cu codul de bare, cu tot

| liceu explică (pentru GheorgheGheorghiuDej):

Si e un lucru rau daca il implantezi animalelor? Adica stiu care e consecinta daca ti-l implantezi tu ca om. Dar daca e animal, care nu are ratiune?

| GheorgheGheorghiuDej a răspuns (pentru liceu):

Eu sincer nu as implanta asa ceva animalului meu.Adica nu pot sta cu el gandindu-ma ca are un asemenea cip, nu m-as mai simti in siguranta(ca sa spun asa).

| liceu explică (pentru GheorgheGheorghiuDej):

Asta e problema si la mine. Deja l.am amanat cu vreun an, timp in care m-am ferit sa mai merg la veterinar. Dar cred ca a luat cainele meu o boala de piele si de asta vreau sa merg sa il trateze. Chiar nu stiu.

| GheorgheGheorghiuDej a răspuns (pentru liceu):

Du-te la alt veterinar.Trebuie sa gasesti unul care sa ti-l trateze si fara cip.
Funda?big grin