| VladimirConstantin a întrebat:

IISUS vine fratilor. Sunteti pregatiti sa ii primiti jerfa? Eu da.
Umiliti batjocoriti prin sabie si foc am trecut. Curand o sa fim razbunati. Fiecare dintre voi. Toti care ne-am rugat zi si noapte. Copi si famelile voastre. IISUS o sa ne razbune fratilor, va zic. Va trimite nimicitorul asupra vrasmasului. Ateilor temeti-va in fata maniei Sale. Indurare a fost destula, e timpul osandei.

Răspuns Câştigător
| ania a răspuns:

Vino Doamne Iisuse!

| Holiday a răspuns (pentru ania):

Isus e oale si ulcele, restul e poveste...dar oricum, fii pe faza, poate aparelaughing

| VladimirConstantin explică (pentru Holiday):

Vedeti de treaba ta. Daca nu crezi te priveste.

17 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Si uite asta se intampla cand nu iti iei medicatia la timp...

| VladimirConstantin explică (pentru KodrutZ):

Plesniti-ar ochii ateule. AMIN!

| KodrutZ a răspuns (pentru VladimirConstantin):

Lovite-ar dumnezo' cu cristosu' sculat peste fata sa te trezesti. Nima!

| VladimirConstantin explică (pentru KodrutZ):

Plimba ursul.

| KodrutZ a răspuns (pentru VladimirConstantin):

Ia si pisa-te pe o icoana.

| VladimirConstantin explică (pentru KodrutZ):

Satan iti va smulge penisul.

| KodrutZ a răspuns (pentru VladimirConstantin):

Sugi un cuc de troll.

| RAY a răspuns:

Haaaaaaaaa da vne il vad pe nor

| sublime89 a răspuns:

Cei care inca cred ca unul care a murit acum 2000 de ani se va intoarce candva, sunt la fel de primitivi in gandire ca si bastinasii aia din Vanuatu care il asteapta pe John Frum, sau aia care il venereaza pe printul Philip al Marii Britanii, crezand ca e un semi-zeu. In 1779 cand capitanul James Cook a fost omorat si taiat in bucati de canibali in Hawaii, acestia s-au temut ca se va intoarce candva sa se razbune pe ei, pentru ca-l considerau un semi-zeu. Cand te gandesti ca crestinii se considera mai avansati si mai civilizati de atat, dar credintele lor sunt cel putin la fel de stupide ca ale unor salbatici din insulele izolate ale Pacificului.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Inainte faceai trolling de calitate.

| drutzix a răspuns:

Sa vina. A mai venit odata si l-au batut si crucificat romanii rolling on the floor) halal zeu

| VladimirConstantin explică (pentru drutzix):

De data asta crucificati o sa fie ateii cei rai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa renunti la sisa si sa treci pe ceva mai usor(poti incerca sarurile de baie).

| AlexeHellsing a răspuns:

Frate, eu nu te cunosc, dar știu că tu ar trebui să faci cunoștință cu un psihiatru experimentat ca să nu fii un posibil pericol pentru societate.

| KodrutZ a răspuns (pentru AlexeHellsing):

Cu un calau ISIS, mai degraba. Chiar si fara experienta.

Întrebări recente