| anonim_4396 a întrebat:

Se poate vindeca de homosexualitate?
Scuzati categoria, dar vreau din punct de vedere crestinhappy

PS:Am 17 ani.Nu mai stiu ce sa faccrying

101 răspunsuri:
| RuxandraBianca a răspuns (pentru Maxim96):

Asta chiar nu e natural. diavolul ne baga chestii d-astea in cap, si unii il asculta. asta-i toata treaba

| Maxim96 a răspuns (pentru RuxandraBianca):

Stiu ca e de la diavol.Ma rog lui dumnezeu sa ma scoata din patima asta, nu pot sa zic ca avansez in acest pacat, dar nici nu pot iesi din el, parca as fi blocatsad

| RuxandraBianca a răspuns (pentru Maxim96):

O sa ma rog pentru tine. nu pot sa-mi inchipui ca nu-ti place nicio fata. ori cunosti numai urate, ori numai netoate, ori ...nu cunosti fete. ai 17 ani, da? sa nu-mi spui tu mie ca ai sarutat o fata in viata ta si ca esti atras de baieti...

| RuxandraBianca a răspuns (pentru ErrorFound):

Mai da tu esi tare periculos. pe net esti mare si tare dar in realitate sunt multe sanse sa fii un tocilar care se da mare pe TPU

NOname
| NOname a răspuns (pentru RuxandraBianca):

Să se accepte este un sfat prost?
Nu zău!
Dă-i tu unul mai bun, care să-l deprime până la sinucidere!
Nu vezi că şi aşa se învinovăţeşte aiurea? Mai pui şi tu paie pe foc.

Parcă trebuia să-ţi ajuţi aproapele, nu să-l tragi în jos (şi să-i implantezi în cap idei tâmpite, din care şi aşa are destule).

NOname
| NOname a răspuns (pentru Maxim96):

Maxim, spre cunoştinţa ta...

http://i.imgur.com/wFYNHIN.png

| ErrorFound a răspuns (pentru RuxandraBianca):

Aceea era o gluma dar daca vrei facem o incercare.

| Rapplex a răspuns:

Roagă o fată să te violeze! În caz că nu merge, e voia Domnului tău, mulţumeşte-i!

| yonootz321 a răspuns (pentru benny34):

Imi place ca "i-ai vazut mai multe postari". Am senzatia ca si tie iti place "aladeen" putin. laughing)

| benny34 a răspuns (pentru yonootz321):

laughing) dar nici nu e greu, e foarte crestin omul, daca te uiti la 3 din 5 intrebari la religie sigur il gasesti si pe el scotand vreo perla cereasca pe acolo, plus ca mai e si gaylaughing

| Cosmin221999 a răspuns:

Salut.Te rog cauta pe facebook pe :Valentin Constantin Diaconu!