| Ele85 a întrebat:

Sfarsitu Lumii 21 Decembrie 2012 laughing rolling on the floor si pe 12.12.12 Ora 12.12.12?

9 răspunsuri:
| anonim4565 a răspuns:

Cum a spus si winter me.Doar vor oamenii sa faca pe desteptii sa se inbogateasca pe seama unor creduli. Daca Fiul nu stie sa stie atunci niste oameni? Cica calcule matematice calendare maiase, sau alte chestii.Stati linistiti ca sf nu vine in 21 12 2012

| Alexandrelu a răspuns:

Au zis ei că și-n 2000 e,, sfârșitul,,. Numai Dumnezeu știe.

| Archdaemon a răspuns:

Numai Chuck Norris stie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa au mai zis ca dam coltul in 11 11 2011 si nimic asa va fi si in 2012

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu,care te declari un credincios adevarat de ce pui o astfel de intrebare incitanta atat pentru credincosi cat si pentru necredinciosi?

| wintermee11 a răspuns:

In nici un caz.este o mare prostie sa crezi asta.In opinia mea, este doar o modalitate odioasa in care niste baieti se vor imbogati de pe urma milioanelor de oameni creduli, ori extraordinar de naivi.Zic sa ne vedem de viata ca si pana acum.Numai bine!

| Artemis94 a răspuns:

Numai Dumezeu stie

| sebyse a răspuns:

In loc sa dam cu parerea mai bine sa vedem daca suntem pregatiti sa ajungem in reai apoi vor niste semne inca din vremea lui petru sa zis ca va fi aproape poate ca calendaru (cea cae suntem siguri) nu este sfarsitul dar ar putea fi un semn

| Rockerparazit a răspuns:

Sfarsitul lumii a fost in urmatorii ani:2000, 2001,2008, 2010,2011,2012 si va fi cica si in anl 3000laughing