| anonim_4396 a întrebat:

WTF Sfarsitu Lumii sa anuntat de 5 ori gata ma fac popa laughing rolling on the floor cred ca pe 21 Decembrie 2012 e a 6 oara de se anunta Sfarsitu Lumii laughing rolling on the floor rolling on the floor

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De 5 ori oi fi stiind tu! El, saracul, se anunta cam din 3 in 3 zile. Tot spilul e sa fii pe faza cand si unde se trezeste cate unu' ca a avut viziuni apocaliptice.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Care 5 ori? De la inceputul erei noastre s-a anuntat de sute, poate mii de ori si suntem tot aici. Numai bine!

| anyia a răspuns:

Imi amintesc ca prin 2000-2001, vreo 8 indivizi (din Romania) s-au sinucis deoarece au fost anuntati ca vine sfarsitul lumii. Saracii de ei, au preferat sa se arunce de la etaj decat sa vada apocalipsa cu ochisorii lorlaughing Deci, ma astept ca si anul acesta sa se intample la fel, astfel vom scapa de prostii care inca cred in mos craciun si zana maseluta.
PS:sa te faci preot e un lucru bun, o sa vin si eu sa ma spovedesc la tine...asa, ca inainte de moartewinking

| Simpluuu a răspuns:

Deci... axa Terrei este putin inclinata, motiv care "creaza " ca sa spunem asa, anotimpurile... daca nu ar fi axa Terrei inclinata noi nu am exista! Intr-o seara am auzit pe un post de televiziune ca un prezicator care a prezis cele doua razboaie mondiale si pericolul de la Turnurile Gemene, a prezis ca sfarsitul lumii ( apocalipsa ) va veni atunci cand axa Terrei nu va mai fi inclinata, fapt care poate dura chiar si 100000 de ani, deoarece acest lurcu nu se va realiza decat circa 2 milimetri pe an. Sper ca te-am lamurit in privinta aceasta. Cam asa va fi apocalipsa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu esti la curent.Azi au anuntat sfirsitul pentru luna septembrie, dupa un cutremur de peste 8. aper mereu "destepti".
Numai bine.