| anonim_4396 a întrebat:

1)Se poate ca simptomele pentru HIV sa fie doar tuse? Adica de 2 saptamani nu imi mai trece tusea( doar seara)
2)Imunitatea se scade si de la masturbare des practicata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nu
2. Da. cu toate că studiile curvelor demonstrază că e sănătatea maximă de pe lume aceasta să ți-o freci.

| sofisis a răspuns:

1. Nu, Tusea excesiva si de lunga durata inseamna ceva afectiuni pulmonare care chiar nu ar trebui ignorate.
2. Da, scade. Cel putin eu asa stiu.

| Crackman a răspuns:

Suna mai mult a tuberculoză

| anonim_4396 explică (pentru Crackman):

Am inteles, daca as avea asa ceva cred ca s-ar datora unui virus si anume HIV care scade imunitatea

| AlienThor a răspuns:

1. Tu ai citit prea multe prostii pe net, cat despre tusea ta se poate daca nu e deja pneumonie. mergi URGENT la doctorul de familie sa te asculte la plameni cere trimitere la specialist pneumolog sa-ti faca radiografie sa-ti dea ce trebuie.

2. Da citeste aici >>> https://ro.wikipedia.org/wiki/Sperm%C4%83#Compozi%C8%9Bia_spermei_umane

| GSDuos2015 a răspuns:

Nu pot răspunde la întrebarea legată de HIV dar din câte știu, masturbarea frecventă AJUTĂ de fapt sistemul imunitar