| Alina33333333333333333333 a întrebat:

Acum doua zile am cazut cu capul de asfalt dar nu mi l-am spart. Ideea e ca ma dor lateralele gatului. Ce as putea sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,iti recomand sa mergi la un doctor. Nu este necesar sa iti spargi capul pentru a avea urmari, uneori lucrurile care nu se vad sunt cele mai urate sa spun asa. Mergi la un consult, sa stai linistita.

| Maria_Elena_Chirca_1991 a răspuns:

Chiar daca nu ti l-ai spart, pot fi efecte care pot aparea mult mai tarziu, asa ca este foarte bine sa previi niste complicatii si sa mergi la medic. Poti chiar sa mergi la urgente si sa le spui ca ai cazut acum 2 zile, dar astazi te doare.