| viky_2470 a întrebat:

Buna acum 2 ani am cazut cu o bicicleta si misa umflat mana am facut radiografie si mi-a spus ca nu am nimic dar cateodata ma doare tare mana am o durere de la col si se lasa spre palma si se urca spre umar ma doare osu este o durere insuportabila poate sa imi spuna cineva cam ce am putea sa am

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Savy a răspuns:

Aparent ti-a afectat si creierul. Mergi la un doctor, noi nu iti putem da pareri avizate (avizat = in masura).

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat