| Abel12345 a întrebat:

Buna, am 65kg 1. 73cm si 22ani vreau sa stiu daca e normal totusi, vreau sa ma mai îngraș si nu pot. Am luat tot felul de vitamine si nicio reacție, aștept răspuns, va multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vitaminele NU ingrasa, ci intaresc sistemul imunitar!
Mancarea in schimb ingrasa, in special daca cresti numarul de calorii, pe care il manaci zilnic!

| Donsavas a răspuns:

Vitaminele măresc pofta de mâncare dar nu îngrașă iar grăsimea nu este sănătoasă și de la o varsta e mai greu sa o elimini.

| Stropdeploaie a răspuns:

Lasa ti corpul in pace! Stie el cu mult mai bine. cum ii este bine! Nu trebuie sa l fortezi! Oare nu stii ca Corpul uman este cea mai inteligenta

| gothicbat a răspuns:

Nu e nevoie să te îngrași, 65kg la 1, 73 (băiat fiind) mi se pare o greutate ok.
Degeaba iei vitamine, dacă așa ți-e ție metabolismul. Acum nu te apuca nici să mănânci a prost și nici să te îndopi cu vitamine. Dieta echilibrată e cheialaughing