| Ana0Maria a întrebat:

Vreau sa ma ingras si nu stiu ce vitamine sa mai iau. Voi ce ati luat, care sunt cele mai bune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
Euro Vita Multiminerale sunt foarte bune si creste apatitul. Eu cu ele am reusit sa ma ingras.
Sper ca te-am ajutat!
Succes!

| Ana0Maria explică (pentru PangeeaRogvaiv):

Le gasesc la orice farmacie? La ce pret sunt?

| PangeeaRogvaiv a răspuns (pentru Ana0Maria):

Le gasesti la orice farmacie sigur si le poti lua fara prescriptie medicala. Eu cand le-am luat, am dat pe ele in jur de 30 de lei. Sunt foarte bune.
Sper ca te-am ajutat!

7 răspunsuri:
| Deliα a răspuns:

Nu sunt bune vitaminele pentru îngrăşare ca te îngrăsi prea tare dupa aceea nu stii cum sa slabesti.Mai bine ramai asa. Si eu sunt foarte slaba si nu vreau sa ma ingras dar nici nu pot.

| Deliα a răspuns:

Mama a luat prea multe si s-a îngrăşat prea tare

| PangeeaRogvaiv a răspuns (pentru Deliα):

Pai daca a luat in nestire? trebuia sa stie cum sa le administreze, cat timp sa faca tratamentul, cand sa faca pauze si cand sa-l reia iarasi, sunt mai multi factori. Sa nu generalizam acum. Mama ta a dat dintr-o extrema int-alta. Una este sa iei vitamine in nestire si alta este sa faci o cura de vitamine cand si cand. Sunt doua lucruri total diferite.

| LaviniaAC a răspuns:

Cele care ti-au fost recomandate de alti utilizatori sunt vitamine din farmacie, de sinteza. Tu trebuie sa iei vitamine naturale... uite aici cum faci diferenta: http://www.adiocelulita.ro/......-sinteza/. Vitaminele naturale nu ingrasa si nu au efecte adverse! Pentru un program personalizat de ingrasare te invit pe blogul meu. Doar niste vitamine, luate la intamplare nu te vor ingrasa.

| deea21deutza a răspuns:

Poti sa mananci de la fast-food...