| YLLL a întrebat:

am facut conjunctivita la ochiul drept, azi dimineata cand m-am uitat in oglinda ochiul drept imi era mai mic , mai rosu si mi-a lacrimat toata noaptea. Si am observat ca am si ceva pete pe fata, si pe piept , si nu stiu daca e rubeola sau nu. Trebuie sa am mancarimi chiar cand apar sau dupa ceva timp? Multumescbig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| OvidyuNicu a răspuns:

Mergi la medic e cel mai recomandat! poate fi chiar si o alergie.