| Dirjoanca_Georgiana_1992 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca doare cand ti se pune o plomba la masea dupa ce prima ti-a cazut? maine ma duc la dentist si mie o frica de morr.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| xVicky a răspuns:

Buna.Doare putin cat curata ce a mai ramas, dar plomba nu doare cand ti-o pune.

| DeianVendetta a răspuns:

E același lucru ca și cum ți-ar pune prima dată plomba, doar că acum va dura mai puțin.

| Andreeadixi a răspuns:

Eu,cam asa, am patit la o masea.Bine,nu a cazut, a ramas asa, ca un ciot si mi-a plombat.Nu te doare cine stie ce, doar putin atunci cand curata, sau ceva de genul.

| Dirjoanca_Georgiana_1992 explică:

Mentionez ca am nervul scos la masea.

| roxanikafrumusik a răspuns:

Nu te doare deloc... pentru ca a facut si mama si nu a durut-o deloc