| Aleexaandra a întrebat:

Ce medicamente sau metode bune cunoasteti pentru a va ajuta sa va concentrati si sa aveti o memorie buna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Odihna cea mai importanta. Suplimente precum : MemoPlus sau Lecitina. Si cafeaua mai face cateodata minuni.

| kiri11 a răspuns:

Incearca produsul revitalum mind, ajuta foarte mult big grin

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Uleiul de peste. Dar si o bucatica de ciocolata sau o cana de Inka te pot ajuta mult

| Dayiii96 a răspuns:

MemoPlus dar trebuie sa stii ca efecte vor avea doar după o lună de tratament plus cu risc de dependenta... încearcă să observi cum încet si reti mai usor eu una daca ma plimb retin repede si bag ture prin casă. E important să te si odihnești foarte binehappy. Dimineata se învață mai bine datorită faptului că creierul e mai odihnit, bine înțeles cu condiția ca în aceea noapte să te fi odihnit

| asul98 a răspuns:

Memo + mi se pare ca e bun dar eu personal nu folosesc medicamente pentru memorie deoarece consider ca sunt o risipa de bani. App am 17 ani.