| madalicious a întrebat:

Buna!

Ce remedii pentru dureri de cap recomandati? Nu-s mahmura. Si fara pastile.

Dau funda.happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| rosto a răspuns:

Sincer, daca ai cu cine, sexul big grin daca nu, culca-te ca si asa s-a cam facut tarziu sau bea un ceai care sa te calmeze (pe mine daca ma doare capul si fumez "ceva", imi trece una-doua, dar asta nu stiu daca iti e la indemana tongue)

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Compresa cu apa rece, sau cu bitter suedez.Cu un antinevralgic, nurofen sau algocalmin rezolvai problema urgent!

| Lora a răspuns:

Iesi putin la aer curat poate trece, deschide geamul daca nu ai cum sa iesi afara.

| Lora a răspuns:

Iesi putin la aer curat poate trece, deschide fereastra daca nu ai cum sa iesi afara.

| Cσσкiє a răspuns:

Am citit pe un site că soluţii bune ar fi un pahar cu apă fierbinte sau 2 căţei de usturoi cruzi. Eu am încercat chestia cu usturoiul de 2 ori şi a mers. happy

| SummerSmile97 a răspuns:

De obicei la mine cand ma doare capul imi pun un compres cu spirt

dar spirtul nu e simplu...mama mea pune si petale de crin

il face intr-un fel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bere rece http://sp2.ro/3178c3

| danny7 a răspuns:

Mama are aceeasi problema '' si ia face sa doarme de 3 ori pe zi stai ca tile zic 'primul somn de la 12 noaptea la 10 dimineata ' al doilea somn de la 1 pana la ora 5 dar intai sa te clucli la unu mananca ceva si de dimineata si noaptea trebuie sa mananci ceva ca no sa-ti faca rau deci asta e raspunsu meu funda? puppy dog eyes[-O