| TxOcs a întrebat:

Buna!
Inainte ma vopseam la 2 saptamani..imi decoloram parul dar am incetat sa mai fac asta.Nu mi-am mai vopsit parul 2/3 luni si acum 2 zile l-am vopsit iar dar a inceput sa imi cada parul mai mult ca de obicei.mi-am cumparat un tratament de la Kallos...
E posibil sa imi cada parul de tot de la prea mult vopsit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Teo08 a răspuns:

Pai depinde ce vopsea folosesti, exista vopsele cam proaste care pot distruge de tot parul si tot la fel este si cu decolorantul este foarte bine ca nu il mai folosesti!

| TxOcs explică (pentru Teo08):

De obicei am folosit Garnier.