| Mădu_1945 a întrebat:

As avea si eu nevoie de putin ajutor. Azi am stat cu prietenul meu si m-a muscat de gatpuppy dog eyes. Si cum a facut ma invinatit, as dori un "leac" cum as putea scapa rapid de vanataie.
Daca incerc sa inmoi paine in vin si sa dau cu un cartof rece, functioneazA?
Va rog frumos, ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Unge-te cu un unguent cu heparina-lioton gel.

| Corina1325 a răspuns:

Cel mai bine e sa pui gheata si sa dai apoi cu fond de ten. Nu se va vedea tare

| Mădu_1945 explică (pentru Corina1325):

Am incercat si nu prea mari rezultate x_X.

| criss_2781 a răspuns:

Incearca sa dai cu alcoolwinking

| VintageSoul a răspuns:

Umm...prietenul tau e vampir? rolling on the floor

| Mădu_1945 explică (pentru VintageSoul):

Pentru raspunsuri stupide altadata :*.

| Erika_Sofron_1977 a răspuns:

O crema cu heparina(in general bunicile au in casa)sau un pansament cu mustar(heparina naturala)pana dimineata. apoi fond de tenlaughing)in nici un caz alcool!