| anonim_4396 a întrebat:

Astazi mi-a venit cm si am avut niste dureri foarte mari. Mai rau ca niciodată parca. Abia ma tineam pe picioare,eram foarte galbena la fata, aveam stari de voma si cand am ajuns acasa si m-am uitat pe chilot am observat ca era foarte gros sa spun asa si cu niste bucatele albe.Ca un mucus.Ce poate fi? Niciodata nu am mai patit asa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Du-te la un ginecolog sau la medicul tau de familie sa iti dea trimitere la ginecolog - e gratis consultul, s-ar putea sa ai o infectie vaginala.

| AnnnaMarrria a răspuns (pentru LaLaura):

Am fost la medicul de famlie si mi-a dat niste antibiotice si nu si-au facut niciun efect apoi cand am mai fost iar a spus sa iau no spa.straight face

| LaLaura a răspuns (pentru AnnnaMarrria):

Atunci du-te la un ginecolog, unul destul de bun nu sa iti dea no spa, pentru ca nu e de gluma cu sanatatea organelor genitale.

| ImAnonymous a răspuns:

Nu crede tot ce spune medicul de familie, mai bine fi sigura du-te la un ginecolog.