| Sloe a întrebat:

Credeam ca sunt insarcinata....pe 25 noiebrie am avut singerare, dar mi-a trecut repede. Astazi pe 27 mi sa inceput ciclu, am dureri foarte mari la burta..am asteptat o luna sa vad daca ramin insarcinata, din ce cauza s-a intamplat mica cea singerarea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| EsteG a răspuns:

Sloe, mergi la farmacie si ia un test de sarcina, cere unul ieftin daca stai mai rau cu banii, costa vreo 4 -5 lei, il poti utiliza in orice moment al zilei si afli daca esti insarcinata.

Pentru ca ai inceput viata sexuala e bine sa gasesti un medic ginecolog bun la care sa mergi macar o data pe an la control de rutina. Succes!