| SamsungElectronics a întrebat:

Bună seara tuturor!

Dacă te masturbezi mult, pielea penisului de pe gland se poate irita, de exemplu sa devină roșie, sau nu mai știu eu cum, și dacă îl freci de palma?

Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Devine rosie si te poate si ustura, dar cred ca stii cum este
las-o mai moale! happy

"știu eu cum, și dacă îl freci de palma?"

dar ce vrei sa te incalzesti?

| Frank51 a răspuns:

Devine roșie și dacă faci sex prea mult, e semn că acea frecare afectează țesutul.

| Hyperion7 a răspuns:

Devine roșie, dar își revine după ce nu mai folosești instrumentulbig grin

| MistarGoGu a răspuns:

Ca orice " instrument " prea des folosit si " Saxofonul " poate sa aiba urme de UZURA!