| anonim_4396 a întrebat:

Am pete pe fata si ca sa-le ascund trebuie de fiecare data sa ma folosesc cu tonală. Ajutor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| hey97 a răspuns:

Situ ca nuo sa crezi dar crema de galbenele rezova orice crede-ma am incercat dar vezi sa fie de la o farmacie naturista nu este aceeasi cu cea de la o farmacie normala multa bafta FUNDA:*

1 răspuns:
| Anonima264 a răspuns:

Pai nu stiu sa iti spun exact de ce si ce sa iei, dar iti dau un sfat.
Mergi la medicul tau de familie si spune-i problema ta si vei primi raspunsul corect!