| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare, de ce imi vine ameteala vreo 5 min 10, cand fumez? cateva fumuri sau maxim o tigare? Dau funda :d

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu te apuca de fumat doar ca sa pari interesanta.

| mihaelaa18 a răspuns:

Buna

Poate ca unde nu ai mai fumat atat de des si de asta.Este normal sa ametesti putin cand fumezi dupa o perioada in care ai facut putina pauza.Dar va trece, stai linistitahappy

| xCrazyGirl a răspuns:

La inceput ametesti mereu. si mie mi se intampla dar m-am lasat. tongue

| Nebunatyca69 a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Pai nu e pentru prima data, adica fumez daca fumez 4 5 tigari maxim in 6 luni! Si nu e pentru prima data, cand am fumat pentru prima data nu am avut nimic, si de acum nu stiu ce am

| xCrazyGirl a răspuns (pentru Nebunatyca69):

Nu as sti atunci. eu am fumat doar pentru 2 saptamani. dar fumam mult pe zi. du-te la un doctor ca poate ai ceva.

| Zitronen a răspuns:

Daca ametesti cand fumezi inseamna ca esti incepator. Oricine ameteste de la prostiile astea. Nu mai fuma ca pun pariu ca Maica-ta nu stiewinking