| SmileyQueen a întrebat:

As vrea sa slabesc dar doar la picioare (burta nu am) Dar am picioarele grasecrying Si de ziua mea (24 iulie) plec la mare...HELP.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Teardrop a răspuns:

VAI CE PROBLEMĂ, ÎMI VINE SĂ PLÂNG!laughing

Lol. Mă rog, revenind. Nu ai cum să slăbeşti în aşa punţin timp. Dacă ai conformaţia cu picioare mai groase, nu o sa ajungi niciodată să ai două beţe.

N-ai specificat nici vârsta nici înălţimea, nici numărul de kilograme.

| TheSmith a răspuns (pentru Teardrop):

Nici numarul de telefon!

| Madayna a răspuns:

E timpul foarte scurt, nu ai cum sa slabesti atat de repede. Incearca sa mananci cat mai sanatos.

| happy31animation a răspuns:

Faci sport. Fugi sari mergi pe bicla etc.

| Trandafir_Radu_1980 a răspuns:

Salut! Gasesti informatii complete despre slabire pe Sportaholic www.sportaholic.ro