| RMG a întrebat:

ce parere aveti despre suplimentele pentru cresterea in inaltime?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Prostii.

| Azµre a răspuns:

Nu au efect, ceea ce ai nevoie ca să crești în înălțime sunt hormoni de creștere care numai medicul dupa o serie de analize și teste îți va administra. Numai la institutul Parhon din București se poate face așa ceva.
Suplimentele luate aiurea în tramvai dereglează metabolismul.

| 1DobreMihai1 a răspuns:

Nu una foarte buna...

| RMG explică (pentru 1DobreMihai1):

De ce? ce ti se poate intampla?

| 1DobreMihai1 a răspuns:

Pai majoritaeta nu au efect iar unele la mine cel putin au un efect cam rau sa ii zic asa...

| RMG explică:

Pro-GH...