| iiioanaaa a întrebat:

Buna TPU, ieri dupa ce am iesit la tabla si am scris cu creta au inceput sa ma usture palmele, credeti ca ar putea fi o alergie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 19flo79 a răspuns:

La alergie iti ies bubite, se inroseste zona, apare ceva pe corp...
Daca doar te ustura, da cu o crema.
Daca nu iti trece pana luni, mergi neaparat la medic!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai alergie la tablă, asa cum multi au alergie la scoală.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru AlexDorinel):

Spune tu, că tu esti la scoala.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru AlexDorinel):

De-aia scriu unii pe aici ca niste cizme. Mai si abereaza ca tine.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru AlexDorinel):

Ai grija de ce te-ar durea acolo.

| Lukasssz a răspuns:

Alergie la profesori mai bine zis laughing