| anonim_4396 a întrebat:

Sunt operata de apendicita de 1 an.De dimineata m-am trezit cu o durere in partea dreapta pe langa operatie.Este normal ca dupa atata timp sa ma mai doara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

Eu m-am operat acum 8 ani si tot ma mai ia asa o durere surda din cand in cand. Daca nu e insotita si de alte simptome si iti trece repede, nu e problema.

3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

O sa te doara mereu la schimbul de vreme si eu am fost operata acum 4-5 ani de un fibroadenom mamar si ma doare si la ora actuala cand se schimba vremea

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Crede-ma, pe mama mea o durea si la 30 ani de la operatie (atunci cand se schimba timpul in rău -vant, ploaie).

| alina1990 a răspuns:

In nici un caz nu este de la operatia de apendicita.este ovarul. ovarul te doare si ai impresia ca este operatia de apendicita.stai linistita.