| GalaxyLion a întrebat:

Va rog ajutați mă! De 2 zile mă doare capul și mă mănâncă gatul. Îmi vine sa tusesc. Cred ca am făcut și gastrita pentru ca spune mama ca nu mănânc la timp. Nu știu de ce se întâmplă să mănânc și nu trece 1 ora îmi este iar foame..eu iau tinctura de propolis pentru a mă vindeca de gastrita.dar plus ca au apărut și chestia cu dureri de cap...noaptea nu pot sa dorm pt ca mă mănâncă gatul...nu pot sa adorm deloc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu cred ca esti racit, du-te la doctor

| Nueimportant a răspuns:

Du-te la doctor. Daca aveai gastrita aveai mereu dureri/arsuri la stomac, in special dupa ce mancai. Capul si gatul te pot durea de la inghetata sau vreo alergie. Du-te la medicul de familie, el stie cel mai bine, nu te mai lua dupa pareri fara investigatii.