| Krisha a întrebat:

Vreau si eu sa stiu in cat timp scap de rubeola...ieri au inceput sa imi apara bubele si nu imi plac deloc. Daca stiti sa imi spuneti ce nu am voie sa mananc.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| angelo200 a răspuns:

O sa scapi cam in 10 zile
trebuie sa mananci fructe multe si sa mananci mancare usoara adica fara grasimi, sa bei lichide, nu face baie 7 zile si nu iesi deloc afara stai la caldura in casa
si o sati treaca
BAFTA!