| Valentino91 a întrebat:

am si eu o nelamurire, daca poate sa ma ajute cineva.De 5 zile mi-a aparut o umflatura la noada fundului de nu pot sta pe scaun si nici pe spate.CE POATE FI SI CE POT FACE? Astept un raspuns urgent. Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Umflaturile cu cauza necunoscute, asa ca, fugi la medic de urgenta si nu mai pierde timpul pe forumuri, ca nu te poate ajuta nimeni, pana nu se fac investigatii, sa se vada ce este acolo.

| Valentino91 explică (pentru Violleta2022):

Va mulțumesc pentru tot. am fost la urgență am fost operat de urgență si acum sunt foarte bine.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu intreba pe aici ci mergi direct la medicul de familie. Nimeni nu da consultatii online. Sfaturile date de unii pe aici, inainte de a sti diagnosticul, pot fi chiar periculoase si sa stii ca se gasesc destui prosti care se grabesc sa dea sfaturi fara a sti diagnosticul.