| MagicianulNecunoscut a întrebat:

Buna Ziua!
De 2-3 zile ma doare capul (tot capul) tare. Inainte sa ma doara, 2 zile m-am culcat la 4 si m-am trezit la 8-9 si am mancat putin dimineata si seara la 10 noaptea iar in ultima zi inainte sa ma doara am stat cu el ud in geam (da stiu.) si apoi m-am uscat. Aveti idee cat ma mai tine durerea? si ce trebuie sa fac sa nu ma mai doara, acum simt durerea mai mult la ceafa dar in general ma doare si tot si am ameteli dar cred ca de la medicamente.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Chimied a răspuns:

Daca dormi 4 ore cum vrei sa te simti? Dormi 8-9 ore si sa vezi ce bine o sa te simti, mananca si un mar dimineata.

| Bobu_Ioana_2000 a răspuns:

Sunt sigura ca ti-ai dereglat programul de somn...te sfatuiesc sa te pdihnesti si sa mananci atunci cand trebuie... sper ca te-am ajutat