| TiberiuFasole a întrebat:

Salut, am o problema, ma doare capul foarte foarte tare. Am mancat doar cateva mere, am mers la WC, m-am trezit, m-am culcat, am tipat, si cam atat am facut. A da si am stat 12 ore pe PC continuu. Are cineva idee ce se intampla?

3 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Nu-i nimic.
continuă să îţi petreci viaţa pe pc dar nu uita să-ţi iei şi nişte mâncărică (preferabil de la fast food) ca să fie suferinţa mai uşoară (deşi sigur va fi mai grea, da' tu numa' fă ce-ţi zic laughing ).

| DJBlade69 a răspuns:

PC ul dăunează grav sănătății. Mai fa pauze.

| TiberiuFasole explică (pentru DJBlade69):

Categorie-Trivia/Amuzante.