| RoxanaAndreea2300 a întrebat:

Cam cate kcal credeti ca am mancat azi?
Dimineata: salata boeuf cu rosii si branza feta
Pranz: o sarma dupa care am mancat trei caramele
Cina: o felie de turta cu 3 felii de salam +o prajitura si o bombonica de ciocolata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pe bune tu chiar crezi ca cineva poate stii?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Bucură-te că ești sănătoasă și ai avut parte de o masă îmbelșugată. happy
După sărbători, vei avea timp suficient să începi și cura de slăbire, dacă simți că e necesar.