| XatomisX a întrebat:

Cand aveti parul incurcat si il pieptanati nu va pica mult? mie da straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, cam pica. Gandeste-te de ce, cand parul e incurcat, tragi de el din greu si e cam normal ca, cateva fire sa cedeze si sa cada nu? Poate ti-ar fi folositoare o masca pentu caderea parului, si aici o sugestie:
http://www.eva.ro/......l-838.html
O zi frumoasa!

| Reek54 a răspuns:

Daca tu esti cea din poza rolling on the floor e clar de ce iti cade parul.

| XatomisX explică (pentru Reek54):

E barbat nu vezi? eu sunt fata.

| Reek54 a răspuns (pentru XatomisX):

Sincer, nu prea iti dai seama daca e baiat sau fata.
Oricum, eu am glumit.
Iti cade mult par pentru ca nu folosesti sampoane bune.
Si nu ai vitamine in corp necesare parului.

| AikkoxD a răspuns:

Şi mie. Îl pieptăm bine după baie, imediat ce s-a uscat şi nu-mi mai cade aşa mult.

| Ella3133 a răspuns:

Si mie pentru ca e mai incurcat si se rup mai multe fire ca de obiceiwinking
cel mai bine cica e sa te pieptani inainte de culcare laughing

| OanaSiCamAtat a răspuns:

Si mie dar nu ai ce sa faci. Funda? ^_^

| lucian007 a răspuns:

Si mie, am auzit ca e bine sa te dai cu tinctura de urzica