| almaz a întrebat:

Carbohidratii proveniti din alimente ca, orez alb, cartofi fierti sau paste, sunt carbohidrati buni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu

| xCeline a răspuns:

Tot ce inseamna carbohidrati gen paine, orez, cartofi etc daca ii consumi simpli fara sa ii combini cu altceva nu ingrasa, de exemplu daca o sa mananci cartofi fierti/copti si atat nu combinati cu carne sau paine, oua etc nu te vei ingrasa. Incearca si o sa vezi.

| marianflorinn a răspuns:

Paste integrale