| H0oByT a întrebat:

Ce as putea manca mai sanatos la scoala, cu scopul de a slabi evident, dar sa tina si de foame eu fiind obisnuit sa mananc ceva mai in fiecare pauza (sau o data la doua pauze)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fruucte, semințe : nuci, migdale, alune, caju, floarea soarelui toate crude evident

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarmale piftie salata de boeuf

| Zuzu1991 a răspuns:

Seminte de orice tip, cum simti ca iti e foame, mananci niste seminte, totusi incearca fara coaja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasă dacă ai fi ai mânca din oră în oră? Nu cred. O dată sau hai de două ori în alea 6 ore mi de par suficiente. Bagă sandwich si un măr.

| H0oByT explică (pentru anonim_4396):

Acasa mananc rar, dar pur si simplu la scoala daca nu mananc ceva imi ghioraie matele si este deranjat pentru cei din jurul meu.