| random1620 a întrebat:

Cum se numesc pastilele care micsoreaza nivelul de testosteron in corp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce ai vrea sa iti reduci testosteronul? Ai luat cumva steroizi anabolizanti si ti-a crescut prea mult?

| random1620 explică (pentru darrio2007):

Nu. Dar prefer sa nu spun de ce.

| darrio2007 a răspuns (pentru random1620):

E problema ta.

| RAY a răspuns:

Estrogenul

| StrongHeart a răspuns (pentru RAY):

Ala nu e un hormon?

| RAY a răspuns (pentru StrongHeart):

Da,cică carnea de pui te face găină

| StrongHeart a răspuns (pentru RAY):

Astea-s vrajeli de la hindusi, hai sa ne inchinam si la vaci daca tot suntem acolo

| GabiDumitrescu a răspuns:

Soacre.

| gabicoo a răspuns:

Soacra!
winking

| RoCkKiD a răspuns:

Exista mai multe dar nu se dau fara prescriptie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inhibitori cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doze de bere.

| KR0NSTADT a răspuns:

Pizdificator.