| Paix a întrebat:

Cum sa-ti maresti nivelul de testosteron din corp prin metode naturale?
Cel mai bun castiga funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

1. Dormi cat trebuie
2. Pastreaza-ti greutatea sub control (persoanele obeze secreta mai putin testosteron)
3. Fa miscare. Alearga si mergi la sala.
4. Nu te stresa prea mult. Stresul influenteaza negativ secretia de testosteron.
5. Nu lua suplimente. Si din nefericire va trebui sa renunti la bere. Hameiul e cunoscut pentru influentarea secretiei de estrogen.

| Paix explică (pentru BaiatulAnonim):

Multumesc mult pentru sfaturile date.

8 răspunsuri:
| hgcl a răspuns:

Iti recomand cu incredere, Tribulus + Testosteron injectabil big grin.

| Paix explică (pentru hgcl):

Testosteron injectabil? straight face
Ti se pare natural dude?! Nici nu are efecte secundare multe laughing etc etc

| hgcl a răspuns (pentru Paix):

Dude, scopul scuza mijloacele.

| Dragoslav a răspuns:

Zinc+magneziu.
Tribulus (supliment natural).
Alimentatie bogata in proteine si saraca in carbo, mai ales de evitat zaharurile (ideal dieta ketogenica).
Odihna noaptea, somn minim 8 ore, este demonstrat ca regleaza nivelul productiei de testosteron.
Mai in gluma, mai in serios, perioada de abstinenta este recunoscuta ca fiind cu nivel maxim de testosteron. de asemenea, relatiile stabile SCAD nivelul productiei de testosteron. Ai grija happy

| Andrei72891 a răspuns:

Tot ce a zis si " baiatu anonim " e bun, dar am auzit de o smecherie laughing nu stiu cat de adevarata e si nu am incercat dar cica daca stai cu "mandria" la soare iti creste cu 200%