| TruLeaLea a întrebat:

Ceaiul cu "fructe" nu dauneaza sanatatii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu! Chiar este bun pentru organism!

| Fragile a răspuns:

Sigur că nu. Ceaiul este foarte bun in sezonul rece, de orice tip.

| Alexandru98 a răspuns:

Ceaiul este pentru gât
cum să nu fie sănătos
cine te-a păcălit?

| TheTimeKiller a răspuns:

CocaCola nu dauneaza sanatatii dar ceaiul da...SA NU BEI!

| ησηαмє a răspuns:

Nu! normal ca nu.

| NotoriousG a răspuns:

Hai ma frate cum sa dauneze? Din contra chiar e sanatoslaughing

| TruLeaLea explică:

Pai pentru a mentine gustul de fructe nu contine chimicate?

| Ursu_Adrian_1998 a răspuns:

Nu.