| Stefania a întrebat:

Ceaiul verde este bun ( recomandat ) si copiilor intre varsta de 10-14 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| LifeIsNotPerfect a răspuns:

E delicios eu beau si am 12 ani nu-ti fa griji daca vrei sa bei

| LaPrimevere a răspuns:

Nu te-as ruga sa-l folosesti, poate-ti cauzeaza dureri stomacale, eu am patit-o.

| Roslyn a răspuns:

Da, e bun la orice varsta si are o multime de beneficii, are cafeina mult mai putina decat cafeaua, te ajuta sa te concentrezi mai bine si iti protejeaza dintii impotriva cariilor