| asdhakdf a întrebat:

Cum as putea sa scap de firele de par de pe abdomen si cele de pe decolteu(nu sunt foarte evidente, dar pe mine ma deranjeaza). Daca exista cineva care s-a mai confruntat cu asemena "problema", daca o pot numi asa si mi-ar putea da un sfat! big grin
Mersi anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Si eu am fire de par pe abdomen si putin pe sani. Toata lumea are, doar ca la brunete, acestea sunt inchise la culoare.
Eu am incercat mai demult cu apa oxigenata...doar la deschis putin la culoare si mi-a iritat rau pielea.
Nu am incercat epilarea cu ceara.
Insa, daca te epilezi o data, te vei epila mereu.
Poti incerca epilarea definitiva, aceea chiar merita.happy
Sa stii ca tu vezi acele fire, dar ceilalti nu le vad pentru ca nu ies atat de mult in evidentahappy.
Daca te-ai bronza pe portiunile cu par inestetic, nu s-ar mai observa!
Bafta!

| Diabolik94 a răspuns:

Buna! Am inteles ca epilarea cu ceara e foarte eficienta.Incercarea moarte n-are! Bafta!