| Zoya333 a întrebat:

CUm pot sa ma ingras? am 15 ani si nu pot sa ma ingras deloc...nu mananc asa mult, am luat vitamine si calciu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Uw33Ty a răspuns:

Mananca dupa ora 12 noapte manaca dulciuri, cipsuri, sucuri acidulate. Merge! o fata de tot la fel de slaba asa a facut si ea si s`a ingrasat 4 5 kg

| silviu_4058 a răspuns:

Pai nu e bine sa te ingrasi, deoarece o sa regreti peste ani

| warriorgirl a răspuns:

Si eu am 15 ani si nu ma ingras asa usor ma chinui la fel ca tine. vitaminele nu ajuta incearca sa mananci la timp si sa mananci multa paine alba ...nu conteaza daca ti-a venit sau nu menstruatiahappy doar te ajuta u pic mai mult cu ingrasatu succes:*