| RealLife a întrebat:

Daca mananc sa zicem un mar sau o felie de pepene dupa ora 7, ma ingras?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te îngrași, stai liniștită!
Pa, pa.

| BRG a răspuns:

Din categoria hai să punem întrebări la mișto, să ne batem joc de fraierii ăia care pun botul și răspund nu? Și da dacă mănînci după ora 19 un măr s au pepene te faci cît arcul de triumf.

| bogdanfree14 a răspuns:

Nu dar daca mananci pepene sa nu te sperii deoarece te vei umfla in burta

| chelie91ptm a răspuns:

Da iti creste lindicu

| MâţaD a răspuns:

Nu.Fructele nu ingrasa.

| MistiqueAngeL a răspuns:

Cum sa te ingrasi fata de la mar sau o felie de pepene?raised eyebrows

| Alexandru_5661 a răspuns:

Nu te ingrasi, iar pepenele rosu ajuta la slabit!

| zăGhost a răspuns:

În mod normal, nu.

| bitzush a răspuns:

Daca mananci o felie sau un mar nu dar daca mananci un 1 kg da si nu ar strica putina miscare

| pufoshenia_6272 a răspuns:

Nu stiusad