| djalexandrual a întrebat:

De ce simti durerea in vis? Exemplu: Am visat c-am fost strapuns intr-o incaierare in capul pieptului cu un pumnal/sabie si chiar am simtit o durere ingrozitoare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Nu visul influenteaza durerea, ci durerea influenteaza visul. Probabil ca, chiar te-a durut in capul pieptului, si din cauza asta ai visat ca ai fost strapuns c-o sabie.