| LalisaJeon a întrebat:

De trei zile ma tot trezesc brusc,dis de dimineata, cu o senzatie de greata si ameteala, ce persista in jur de 2 ore.
Stie careva care ar putea fi cauza? Rog seriozitate,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată? Ce varsta ai? Ti ai inceput viața sexuală? Da ne te rugam mai multe detalii

| LalisaJeon explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da,sunt fata, am facut sex doar o data, dar am folosit protectie

| LalisaJeon explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da, sunt fata, am facut sex doar o data, dar am folosit protectie

| LalisaJeon explică:

Sunt fata, sunt majora, am facut sex doar o data, dar am folosit protectie