| All4QuestionS a întrebat:

Deci am o problema, am mult par, sunt mult prea paros. pe piept nu chiar, ca nu a crescut, dar de la burta in jos, si la spate, pe fund, pe picioare, este foarte mare, si se vede extraordinar de urat. Nu stiu cum sa scap de el pe o durata mai lunga de timp, daca m-as rade, in 2 saptamani s-ar face la loc, chiar si mai rau. nu stiu ce pot sa fac. In zona intima, ma rad, nu-i bai acolo, dar in rest ma ingrijoreaza. Am nevoie de niste sfaturi, ajutor ceva. Ca mi-e rusine sa ma dezbrac in fata unei fete doar din cauza asta. nu alta. Chiar am nevoie de ajutor. Va rog sa nu radeti de mine si sa nu luati in bataie de joc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

LaserTerapia ajuta, este scumpa dar te ajuta sa scapi de acest par inestetic!

| Catwomen123456 a răspuns:

Eu as spune sa ignori ce spune lumea si sa ti continui viata. Nu conteaza ce are de spus lumea.happy

| Blossom03 a răspuns:

Buna! In zona intima poti sa te faci cu crema epilatoare(daca te faci cu altceva) pentru ca e mult mai usor si nedureros..in rest, poti incerca cu aparatul de tuns, si nu trebuie sa te faci des.Eu zic ca e o idee in caz ca te simti prost pentru excesul de par.Incearca asa, bafta!