| marsy a întrebat:

Dureri de stomak. dar fara pofta de minkare plus balonari? a avut cineva? Eu am aceatsa chestie de vreo 4 zilee

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nicky a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la un medic internist sa te vada poate ar fi bine sa mergi la urgenta sa nu mai amani pana luni.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate fi și sindromul premenstrual.
Ceai de păpădie și mușețel.
Pa, pa.

Abh
| Abh a răspuns:

Probabil ti-e incarcat colecistul. Ia vreo 3 zile No Spa tablete, cate una de 3 ori pe zi, tine regim alimentar, fara prajeli, fara grasimi, condimente, bea ceai de chimen, anason, sunatoare, ce ai prin casa. Nu manca seara dupa ora 19.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Da.Gastrita +colita!

| tyana a răspuns:

Metoclopramid inainte de masa pana ajungi la medic.Incearca macar paine prajita, carne fiarta sau branza dulce.Trebuie sa mananci ceva.Sanatate multa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate esti inainte de ciclu, poate ai mancat mai consistent sau lucruri care nu-i convin stomacului sau intestinelor bila etc, sau ai paraziti intestinali (fara gluma ).