| DeKoniec a întrebat:

Este adevarat ca daca ma pensez de mai multe ori in acelasi loc, acolo nu va mai creste firul sprancenei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Nu este adevarat, altfel am fi chei cu totii, ca se smulg si fire de par de pe cap atunci cand ne pieptanam, ca sa nu mai vorbesc ca femeile se penseaza si se epileaza o viata-ntreaga happy

| Cris06 a răspuns:

Va creste, dar mai subtire... eu m-am pensat acum 5 luni prima oara si aveam sprancenele foarte groase. Mi-am lasat formatul pe care doar mi-l tunde si restul se smulge si dupa ce am smuls niste fire de mai multe ori au crescut din ce in ce mai subtiri.

| Webbed a răspuns:

Daca ar fi fost adevarat nu crezi ca femeile s-ar fi pensat 2 saptamani non-stop? happy